Instagram Facebook Twitter Youtube
Maksimum Sigorta

Maksimum Sigorta
Menü

Ücretsiz Teklif Al
Hemen
Evcil Hayvan Sigortası
Patim Güvende Sigortası

 

Minik dostlarınızın sağlığı Anadolu Sigorta ile güvence altında!

Kedi ya da köpeğinizin acil tedavilerinin yanı sıra muayene, tahlil/tetkik ve belirli hastalıklara yönelik tedavilerini de Patim Güvende Sigortası poliçe koşulları dahilinde karşılıyor, onların mutluluklarını güvence altına alıyoruz.

6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük kedi veya köpeğinizin sağlık masrafları için uygun primlerle teminat sağlayan Patim Güvende Sigortası poliçenizi hemen yaptırabilirsiniz.

Poliçenize “Pati Plus Teminatı”nı da ekleyerek acil durum dışındaki veteriner masrafları ve belirli hastalıklara yönelik tedavi giderleri için de minik dostunuz ve siz güvence altında olabilirsiniz.

  Teminatlar Kapsam Ödeme Oranı (%) Teminat Limit
Patim Güvende Temel Ürün Kapsamı Acil Tedavi* Trafik Kazası, Yüksekten Düşme, Yabancı Cisim Yutma, Isı Çarpması, Zehirlenme, Yanma/Yanık, Böcek Sokması, Elektrik Çarpması, Boğulma, Kavga, Kesik ve Cisim Batması, Donma, Göz Yaralanması acil durumları nedeniyle maruz kalacağı tedavi masrafları 100 10.000.-TL
3. Şahıs Mali Sorumluluk Evcil hayvanın üçüncü şahıslara vereceği maddi ve bedeni zararlar 10.000.-TL
Kayıp İlanı ve ödül Evcil hayvanın kaybolmasına bağlı kayıp ilanı ve ödül masrafları 500.-TL
Pati Plus Teminatı

Ek prim karşılığında poliçeye eklenebilmektedir
Veteriner Muayene* Azami 1.000TL teminat alt limiti bulunmaktadır. 70 5.000.-TL
Yatışlı Tedavi* Evcil hayvanın hastalık hallerinde; evcil hayvanın ayakta veteriner muayene giderleri, teşhis ve tedavi giderleri, yatışlı tedavi giderleri için poliçe kapsam ve limitleri dahilinde teminat sağlanmaktadır.
Ameliyat* (Doğum ve Kısırlaştırma Hariç)
Yaralanma ve Hastalıklar*
Kanser*
Röntgen, Ultrason, MRI, BT Taramaları, Kan ve İdrar Tahlilleri*

Poliçe başlangıç tarihinden itibaren 24 saatlik bekleme süresi bulunmaktadır ve poliçe teminatları bu süreden sonra geçerli olacaktır.

*Poliçe kapsamında tazminat ödemeleri Türk Veteriner Hekimler Birliği’nin hizmet alınan ildeki taban fiyat tarifesinde söz konusu işlem için belirtilen tutar üzerinden poliçede belirtilen ödeme oranı doğrultusunda yapılmaktadır.

Üstelik, hizmet ağındaki anlaşmalı veteriner kliniklerde aşağıdaki hizmetlerden de poliçeniz kapsamında yararlanabilirsiniz.

  • Yılda 1 defa ücretsiz muayene
  • Yılda 1 defa ücretsiz tırnak kesimi
  • Yılda 1 defa ücretsiz göz ve kulak temizliği
  • Mikroçip takılması hizmetinde indirim
  • Köpek eğitim hizmetinde %10-20 oranında indirim

Yukarıdaki hizmetler 0850 724 0850 numaralı Anadolu Sigorta Müşteri İletişim Merkezi aranarak talep edilmesi halinde organize edilerek sunulacaktır. Söz konusu hizmetlere ilişkin harcamaların Müşteri İletişim Merkezimize başvurulmaksızın müşterilerimiz tarafından karşılanması halinde ilgili tutarların tazminat olarak geri ödenme imkanı bulunmamaktadır. Hizmetler sadece poliçenin önyüzünde belirtilen sigortaya konu evcil hayvan için geçerlidir.