Instagram Facebook Twitter Youtube
Maksimum Sigorta

Maksimum Sigorta
Menü

Ücretsiz Teklif Al
Hemen
Havacılık Sigortaları
  • Yolcu ve Uçuş Ekibi Koltuk Ferdi Kaza Sigortası
  • Hava Taşıtları Tekne (Gövde) Sigortaları
  • Hava Taşıtları Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortaları
  • Yolcu Sorumluluk Sigortaları
  • Yük ve Posta Sorumluluk Sigortası
  • Pilotlar İçin Lisans Kaybı
  • Hava Limanı İşleticisi Sigortaları
Yolcu ve Uçuş Ekibi Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Sigorta ve uçak yolcuları ile uçuş ekibinin bir kaza nedeniyle, ölüm-sürekli tam sakatlık-tedavi giderleri gibi bedensel zararlarını teminat altına aldığımız ürünümüzdür.

 

 

 

 

Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Mesuliyet Sigortası Genel Şartları


Hava Taşıtları Tekne (Gövde) Sigortaları

Bu ürünümüz ile hava taşıtının, yerde dururken, hareket halindeyken (taksi hali) ya da uçuş sırasındaki herhangi bir nedenle oluşan zararlarına karşı teminat sağlıyoruz.

 

 

 

Hava Taşıtları Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortaları

Bu ürünümüz ile hava taşıtının işletilmesinden ya da hava taşıtından herhangi bir cismin düşmesinden kaynaklanan ve işleticinin yasal olarak sorumlu olduğu, üçüncü kişilerin canına ya da malına gelebilecek zararlara karşı teminat sağlıyoruz.

 

 

 

Yolcu Sorumluluk Sigortaları

Bu ürünümüz ile uçakta bulunan biletli yolcuların bir kaza sonucunda uğrayacakları ölümlü ve ölümsüz bedensel zararlarını sigortalının yasal sorumlulukları çerçevesinde teminat sağlıyoruz.

 

 

 

Yük ve Posta Sorumluluk Sigortası

Bu ürünümüz ile istihdam edilen özel güvenlik görevlilerinin, özel güvenlik hizmetine dair mevzuat çerçevesindeki görevlerini yerine getirmeleri sırasında üçüncü şahıslara verecekleri zararlar teminat altına alıyoruz.

 

 

 

Pilotlar İçin Lisans Kaybı

Bu ürünümüz ile sigorta başlangıcında lisansı ve geçerlilik belgesi olan bir pilotun, sigorta süresi içinde bedensel bir yaralanma ya da bir hastalık sonucunda geçici ya da sürekli olarak lisansını kullanamaz duruma gelmesini ya da yitirmesi riskini teminat altına alıyoruz.

 

 

 

Hava Limanı İşleticisi Sigortaları

Havalimanı sahip ve işleticileri, ister devlet, ister yerel veya özel idareler olsun, havalimanının işletilmesinden doğan, uçakların, uçak yolcularının ve üçüncü kişilerin bedensel ve parasal zararlarını karşılamakla yükümlüdür. Bu ürünümüzle bu riskleri teminat altına alıyoruz.